Till innehåll på sidan

Godkända beställare IT-tjänster

Funktioner som tar emot beställningar

Skola Funktion Epostadress Telefonnummer
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS)

Servicecenter och närstöd

service@eecs.kth.se 087904000

Personer med beställarbehörighet

Skola Förnamn Efternamn Epostadress Telefonnummer
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Johanna Stellan jstellan@kth.se 087908665
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Betty Jurdell bettynf@kth.se 087909207
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Fatemeh Tayebi fatemeht@kth.se 087909505
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Sofia Jonsson sofijo@kth.se 087906232
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Susan Hellström susanhe@kth.se 087907385
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Kosta Wallin kostaz@kth.se 087908724
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Aira Saarelainen airasa@kth.se 087907910
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Merja Carlqvist merjac@kth.se 087907834
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Inga-Lill Söderberg isoder@kth.se 087907406
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Cecilia Månson Blom cillam@kth.se 087909421
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Pia Lundqvist pial@kth.se 087908679
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Flora Bahram flora@kth.se 087907049
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Emilia Rolander emilia.rolander@abe.kth.se 087906232
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Britt Aguggiaro brittag@kth.se 087908054
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Nadia Arman nadiaar@kth.se 087907355
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Therese Gellerstedt tgel@kth.se 087907980
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Annika Gram agram@kth.se 087909750
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Pia Johansson piajoh@kth.se 087908542
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Miia Jylkkä jylkka@kth.se 087908599
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Annette Stenberg annetts@kth.se 087908668
Skolan för arkitektur och samhällsbyggnad Tora Hedenvind torahed@kth.se 087907367
Skolan för kemi, bioteknologi och hälsa Kaj Kauko kajk@kth.se 087909989
Skolan för kemi, bioteknologi och hälsa Karin Backström karbac@kth.se 087908278
Skolan för kemi, bioteknologi och hälsa Kjell Agnekil agnekil@kth.se 087908220
Skolan för kemi, bioteknologi och hälsa Raimund von der Emden raimund@kth.se 087906010
Skolan för kemi, bioteknologi och hälsa Mikael Kullström mikaelku@kth.se 087909646
Skolan för kemi, bioteknologi och hälsa Acko Carlson aalca@kth.se 087909688
Skolan för kemi, bioteknologi och hälsa Johan Pettersson p1ersson@kth.se 087909542
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Sara Hasselgren Johansson sarah@kth.se 087908073
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Emma Lindberg Borg emma10@kth.se 087907798
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Hanna Holmqvist hanna.holmqvist@ee.kth.se 087908778
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Ingela Hjertstrand ingelahj@kth.se 087906393
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Rebecka Viktorin rvik@kth.se 087908031
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Karolin Södertun-Zeghbi kasz@kth.se 087906765
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Josefin Granberg jogranb@kth.se 11111111111
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Nathalie Degerlund ndeg@kth.se 087907798
Skolan för elektroteknik och datavetenskap (EECS) Victor Edmark victored@kth.se 087904261
Executive School Linda Für fur@kth.se 000
Executive School Ulrika Larsson ullis@kth.se 087909692
Executive School Agneta Rinman agnr@kth.se 087909611
Executive School Linda Hellsvik hellsvi@kth.se 0000000000000
Skolan för industriell teknik och management Petter Wallebo wallebo@kth.se 087907185
Skolan för industriell teknik och management Andreas Alm Arvidsson aaa@kth.se 087909160
Skolan för industriell teknik och management Eva Werner Sundén esunden@kth.se 087906254
Skolan för industriell teknik och management Jeanette Jakobsson jejak@kth.se 087906240
Skolan för industriell teknik och management Jonas Lönnberg jonaslon@kth.se 087909499
Skolan för industriell teknik och management Jessica Matz Hammarlund jmatz@kth.se 087909495
Skolan för industriell teknik och management Anneli Ylitalo-Qvarfordt aqva@kth.se 087907616
Skolan för industriell teknik och management Caroline Ahlstedt carro@kth.se 087906780
Skolan för industriell teknik och management Henrik Sahlström hsm@kth.se 087906311
Skolan för industriell teknik och management Amir Rashid amirr@kth.se 087906373
Skolan för industriell teknik och management Anders Eliasson anderse@kth.se 087907255
Skolan för industriell teknik och management Andreas Archenti archenti@kth.se 087908353
Skolan för industriell teknik och management Andrew Martin andrew.martin@energy.kth.se 087907473
Skolan för industriell teknik och management Anna Jerbrant annsjo@kth.se 087906785
Skolan för industriell teknik och management Anna Pernestål annapern@kth.se 087907324
Skolan för industriell teknik och management Annika Borgenstam annbor@kth.se 087908396
Skolan för industriell teknik och management Antonio Maffei maffei@kth.se 087907871
Skolan för industriell teknik och management Arnold Pears pears@kth.se 087907295
Skolan för industriell teknik och management Björn Palm bpalm@kth.se 087907453
Skolan för industriell teknik och management Björn Laumert laumert@kth.se 087907489
Skolan för industriell teknik och management Cali Nuur cali@kth.se 087906921
Skolan för industriell teknik och management Cecilia Kozma kozma@kth.se 087909815
Skolan för industriell teknik och management Christina Carlsson martina@kth.se 087907662
Skolan för industriell teknik och management Frauke Urban fraukeu@kth.se 087906152
Skolan för industriell teknik och management Gunilla Ölundh Sandström gunillao@kth.se 087906863
Skolan för industriell teknik och management Gustav Martinsson gusma@kth.se 087906962
Skolan för industriell teknik och management Jannik Henser henser@kth.se 087909068
Skolan för industriell teknik och management Joakim Odqvist odqvist@kth.se 087908308
Skolan för industriell teknik och management Jonas Anund Vogel jonanu07@kth.se 087907446
Skolan för industriell teknik och management Lars Geschwind larsges@kth.se 087907619
Skolan för industriell teknik och management Lars Uppvall uppvall@kth.se 087909460
Skolan för industriell teknik och management Levente Vitos leveute@kth.se 087908356
Skolan för industriell teknik och management Lihui Wang lihuiw@kth.se 087908305
Skolan för industriell teknik och management Magnus Wiktorsson magwik@kth.se 087909428
Skolan för industriell teknik och management Martin Edin Grimheden mjg@kth.se 087907797
Skolan för industriell teknik och management Matti Kaulio mkaulio@kth.se 087907607
Skolan för industriell teknik och management Mauro Onori onori@kth.se 087906637
Skolan för industriell teknik och management Morgan Mickelsson morganmi@kth.se 087906956
Skolan för industriell teknik och management Natalia Skorodumova snv123@kth.se 087908370
Skolan för industriell teknik och management Per Ahlén perahlen@kth.se 087909498
Skolan för industriell teknik och management Per Johansson pj@kth.se 087906372
Skolan för industriell teknik och management Peter Hedström pheds@kth.se 087906217
Skolan för industriell teknik och management Pär Jönsson parj@kth.se 087908375
Skolan för industriell teknik och management Rebecca Hincks hincks@kth.se 087906918
Skolan för industriell teknik och management Samer Sawalha samer@kth.se 087907889
Skolan för industriell teknik och management Sergei Glavatskih sergeig@kth.se 087906382
Skolan för industriell teknik och management Susanne Nilsson suni@kth.se 087907843
Skolan för industriell teknik och management Viktoria Martin vmartin@kth.se 087907484
Skolan för industriell teknik och management Carina Mladenovic Tapper carinamt@kth.se 087909412
Skolan för industriell teknik och management Annika Lilja anlil@kth.se 087909566
Skolan för industriell teknik och management Birgitta Ekblad bier@kth.se 087907613
Skolan för industriell teknik och management Peter Mattsson mattso@kth.se 087909577
Skolan för industriell teknik och management Sebastien Gustin sebastien.gustin@indek.kth.se 087907929
Skolan för industriell teknik och management Denise McCluskey denmccl@kth.se 087908832
Skolan för industriell teknik och management Anders Tilliander anderst@kth.se 087908490
Skolan för industriell teknik och management Björn Glaser bjoerng@kth.se 087908339
Skolan för industriell teknik och management Christopher Hulme-Smith chrihs@kth.se 087908459
Skolan för industriell teknik och management Clas Persson claspe@kth.se 087908332
Skolan för industriell teknik och management Mikael Ersson bergsman@kth.se 087908337
Skolan för industriell teknik och management Weihong Yang weihong@kth.se 087908402
Skolan för industriell teknik och management Andrei Ruban ruban@kth.se 087908361
Skolan för industriell teknik och management Greta Lindwall gretal@kth.se 087908325
Skolan för industriell teknik och management Lars Höglund lhoglund@kth.se 087908387
Skolan för industriell teknik och management Liubov Belova lyuba@kth.se 087908372
Skolan för industriell teknik och management Malin Selleby malin@kth.se 087908389
Skolan för industriell teknik och management Pavel Korzhavy pavelk@kth.se 087909193
Skolan för industriell teknik och management Stefan Jonsson jonsson@kth.se 087908949
Skolan för industriell teknik och management Daniel Tesfamariam Semere danielts@kth.se 087907483
Skolan för industriell teknik och management Andreas Cronhjort qwerty@kth.se 087908333
Skolan för industriell teknik och management Vardan Hovsepyan vardan@kth.se 087907253
Skolan för industriell teknik och management Johanna Strömgren stromg@kth.se 087908168
Skolan för industriell teknik och management Björn Möller bjornmm@kth.se 087908072
Skolan för industriell teknik och management Marcus Angelin angelin@kth.se 087909818
Skolan för industriell teknik och management Johan Kristoffersson jkristo@kth.se 087909453
Skolan för industriell teknik och management Jens Fridh jensa@kth.se 7482
Skolan för industriell teknik och management Johanna Landeby landeby@kth.se 087909552
Skolan för industriell teknik och management Titti Granbom tittig@kth.se 087907672
Skolan för industriell teknik och management Ola Fransson olafra@kth.se 087909423
Skolan för industriell teknik och management Jan Bång tosse@kth.se 087908336
Skolan för industriell teknik och management Erika Gilbertsson erikagi@kth.se 087906813
Skolan för industriell teknik och management Sofia Kaller skaller@kth.se 087904307
Skolan för industriell teknik och management Anna Blendow atb@kth.se 087907393
Skolan för industriell teknik och management Jenni Hollbrink hollb@kth.se 087909774
Skolan för industriell teknik och management Ida Pinho pinho@kth.se 087907527
Skolan för teknikvetenskap Madeleine Sidoli msidoli@kth.se 087909173
Skolan för teknikvetenskap Simon Lundin silundi@kth.se 087906329
Skolan för teknikvetenskap Magnus Lindell lindel@kth.se 087909130
Skolan för teknikvetenskap Nina Karlstedt ninkar@kth.se 087906326
Skolan för teknikvetenskap HannaSara Karlsson hska@kth.se 087907588
Skolan för teknikvetenskap Erik Edstam edstam@kth.se 087908492
Skolan för teknikvetenskap Seija Liedes seijali@kth.se 087907615
Skolan för teknikvetenskap Helene Rune helene@kth.se 087909180
Skolan för teknikvetenskap Pär Kurlberg kurlberg@kth.se 087906582
Skolan för teknikvetenskap Johanna Bergman johwar@kth.se 087909130
THS Teodor Elmfeldt teodorel@kth.se 1111111
THS Vendela Folke vfolke@kth.se 1111
THS John Nordh Kåberg jkaberg@kth.se 111111
Universitetsförvaltningen Åsa Andersson asaa@kth.se 087907183
Universitetsförvaltningen Lukas Ahlström lukasahl@kth.se 087907120
Universitetsförvaltningen Michael Lantz misun@kth.se 11111111111
Universitetsförvaltningen Sara Dannemann saradann@kth.se 087907089
Universitetsförvaltningen Maria Östman maros@kth.se 8088
Universitetsförvaltningen Erica Zetterström ericaz@kth.se 9314
Universitetsförvaltningen Kristian Fäldt krifa@kth.se 087906608
Universitetsförvaltningen Britt Sjöstedt brittsj@kth.se 087906270
Universitetsförvaltningen Helena Leidebrant hlei@kth.se 087906139
Universitetsförvaltningen Karin Knutsson klinde@kth.se 11111111111
Universitetsförvaltningen Jenny Lundin Hammar jelundi@kth.se 11111111111
Universitetsförvaltningen Fredrik Sterky sterky@kth.se 000000000
Universitetsförvaltningen Carina Andersson caan@kth.se 087908863
Universitetsförvaltningen Sara Eriksson saerik@kth.se 087908837
Universitetsförvaltningen Lars Carlestam larsc@kth.se 087906272
Universitetsförvaltningen Robert Haggård rhaggard@kth.se 087906700
Universitetsförvaltningen Jessika Persson jessikap@kth.se 087907046
Universitetsförvaltningen Patrik Boström-Fors patrikbf@kth.se 087908815
Universitetsförvaltningen Rose-Marie Öhman rmohman@kth.se 087908845
Universitetsförvaltningen Liz Anne Johansson lajo4@kth.se 087908814
Universitetsförvaltningen Hannes Friedmann friedm@kth.se 087908800
Universitetsförvaltningen Ida Wåhlstrand idawah@kth.se 087908844
Universitetsförvaltningen Susanne Öster suslun@kth.se 087907219
Universitetsförvaltningen Ann-Kristin Eklind akeklind@kth.se 087907089
Universitetsförvaltningen Fredrik Sidoli sidoli@kth.se 087907995
Universitetsförvaltningen Linn Eriksson linnhog@kth.se 087909314
Universitetsförvaltningen Sandra Lundqvist sandra2@kth.se 087908800
Universitetsförvaltningen Lisa Ericsson lisaeric@kth.se 087906607
Universitetsförvaltningen Christina Engström chrieng@kth.se 087909427
Universitetsförvaltningen Margaret Berry margaret.berry@openlab.se 087908726
Universitetsförvaltningen Maria Granath magran@kth.se 087908829
Universitetsförvaltningen Petra Krödel pkrodel@kth.se 087909217
Universitetsförvaltningen Anna Isoz annisoz@kth.se 087906039
Universitetsförvaltningen Joakim Petersson jocke@kth.se 087906611
Universitetsförvaltningen Linda Andersson linan2@kth.se 1111111111111
Universitetsförvaltningen Caroline Boivie Ekstrand cbe@kth.se 087907588
Universitetsförvaltningen Maria Frost mamatt@kth.se 087906123
Universitetsförvaltningen Lena Salomonson lenaas@kth.se 087906535
Universitetsförvaltningen Yvonne Bång Wahlbäck yvonneb@kth.se 087906562
Universitetsförvaltningen Susanne Jarl susajarl@kth.se 087908371
Universitetsförvaltningen Peter Kjellberg petkj@kth.se 087908222
Universitetsförvaltningen Anders Olsson anderso@kth.se 087907107
Universitetsförvaltningen Urban Sjöström us@kth.se 087907238
Universitetsförvaltningen Susanne Odung odung@kth.se 087907066
Universitetsförvaltningen System System noreply@kth.se 087909346
Universitetsförvaltningen patrik Lidehäll patrik@kth.se 087909830
Universitetsförvaltningen Åsa Gustafson asagus@kth.se 087906955
Universitetsförvaltningen Åsa Ankarcrona osajoh@kth.se 087906183
Universitetsförvaltningen Annifrid Pålsson annifrid@kth.se 087906971
Universitetsförvaltningen Åsa Carlsson asacar@kth.se 087906980
Universitetsförvaltningen Anna Johansson johanan@kth.se 087908890
Universitetsförvaltningen Andrzej Gutowski gutan@kth.se 087908595
Universitetsförvaltningen Helena Liljeqvist hlil@kth.se 087908410
Universitetsförvaltningen Ann Brånth abranth@kth.se 087907003
Universitetsförvaltningen Ankie Brundin ankie@kth.se 087907005
Universitetsförvaltningen Patrik Blomqvist pabl@kth.se 087909840
Universitetsförvaltningen Anders Hillbo ahi@kth.se 087906273
Universitetsförvaltningen Hans Wohlfarth hansw@kth.se 087909396
Universitetsförvaltningen Jeanette Thörnberg jeath@kth.se 087906712
Universitetsförvaltningen Patric Jansson paddy@kth.se 087906609
Universitetsförvaltningen Seija Natri seija@kth.se 087907059
Universitetsförvaltningen Kristina von Oelreich krvo@kth.se 7908831
Universitetsförvaltningen Eva Fredriksson evafredr@kth.se 087907058
Universitetsförvaltningen Annika Norén annnore@kth.se 0737652442
Universitetsförvaltningen Ivar Björkman ivarbj@kth.se 087908732
Universitetsförvaltningen Karla Gomez kgomez@kth.se 00000
Universitetsförvaltningen Gunilla Iverfelt gunive@kth.se 087906946
Universitetsförvaltningen Nelli Jokinen sjokinen@kth.se 087909219
         
Innehållsansvarig:it-support@kth.se
Tillhör: KTH Intranät
Senast ändrad: 2021-05-26