Till innehåll på sidan

Utrymningsledare

 
Ansvarsområde Person
Skolkansliet

Carina Brunn , Utb. kansliet, plan 3
Karina Nielsen , Utb. kansliet, plan 3
Christer Lindholm , Exp Sing-sing, plan 2
Titti Granbom , Backoffice, plan 5Ö
Marina Öhman , HR, plan 5
Rebecca Ljungqvist , HR, plan 5
Christoffer Lindholm , Exp Nord
Julia Kamakin , Ekonomistaben plan 1

Energiteknik (EGI)

Göran Arntyr , EKV labb
​​​​​​​Nenad Glodic ​​​​​​​, EKV entré
Jens Fridh ​​​​​​​, EKV verkstad och labb
Andrew Martin ​​​​​​​, EKV korridor plan 4
Peter Hagström ​​​​​​​, EKV korridor plan 4 & 5
Peter Hill ​​​​​​​, ETT labb plan 3
Benny Sjöberg ​​​​​​​, ETT labb plan 2

Hållbar produktionsutveckling (HPU)

Helena Radonja Durisic ​​​​​​​, plan 1 & 2
Mårten Karlsson ​​​​​​​, plan 1 & 2
​​​​​​​Claes Hansson ​​​​​​​, plan 3 södra delen
Monica Kemvall ​​​​​​​, plan 3 södra delen
Magnus Kvarnström ​​​​​​​, plan 3 norra delen
Lars Johansson ​​​​​​​, plan 4
​​​​​​​Mark Lange ​​​​​​​, plan 4

Industriell produktion (IIP)

Malvina Roci ​​​​​​​, korridor plan 3
Niloufar Salehi ​​​​​​​, korridor plan 2
Robert Tomkowski ​​​​​​​, labb plan 2
Lars Wingård ​​​​​​​, korridor plan 2
Eleonora Boffa ​​​​​​​, korridor plan 3
Ove Bayard ​​​​​​​, labb plan 3
Mats Bejhem ​​​​​​​, labb plan 3
Tomasz Ociepa ​​​​​​​, labb plan 2
Jan Stamer ​​​​​​​, labb plan 2

Industriell ekonomi och organisation (Indek)

Vardan Hovsepyan ​​​​​​​, Zing-zing plan 6
Lars Uppvall ​​​​​​​, Zing-zing plan 3 östra

Lärande

Caroline Ahlstedt ​​​​​​​
Arnold Pears ​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​Rebecca Hincks ​​​​​​​, Språk och kommunikation plan 2
Susanne Edorson ​​​​​​​, Språk och kommunikation plan 2
Charlotte Hurdelbrink ​​​​​​​​​​​​​​, Språk och kommunikation plan 3
Yoko Takau Drobin ​​​​​​​, Språk och kommunikation plan 3
Ann Franzen ​​​​​​​, Naturens Hus
Cecilia Kozma ​​​​​​​, Vetenskapens Hus
Anders Blomqvist ​​​​​​​, Vetenskapens Hus
​​​​​​​ Stefan Åminneborg ​​​​​​​, Vetenskapens Hus

Maskinkonstruktion (MMK)

Peter Carlsson ​​​​​​​, plan 4
​​​​​​​Staffan Qvarnström ​​​​​​​, plan 3
Tomas Östberg ​​​​​​​, verkstad och labb
Christer Löfgren ​​​​​​​, Förbränningsmotor

Materialvetenskap (MSE)

Greta Lindwall ​​​​​​​
Raquel Lizarraga Jurado ​​​​​​​
Anders Eliasson ​​​​​​​
Christopher Hulme-Smith ​​​​​​​
Nils Andersson ​​​​​​​
Wenli Long ​​​​​​​
​​​​​​​Valter Ström ​​​​​​​
Andrey Karasev ​​​​​​​
Björn Glaser ​​​​​​​

Återsamlingsplatser vid utrymning